Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: AUTOKOOLIDE TAGASISIDE JA SOOVITUSED.

18:51 11.01.2020
JWolf
Autokoolide tagasiside ja soovitused.
Tere,

Kuna talve ilmselt eriti pikalt ei tule ja järgmiseks hooajaks sooviks A kategooria juhiload lõpuks ära teha, siis kas mõni targem inimene saaks veidi oma kogemusi jagada hetkeseisust seaduse ja autokoolide osas? Tahaks juba varakult planeerima hakata.

Esimene küsimus: kuidas on praegu lood seadusandlusega? Autokoolide kodulehtedel olevast infost loen välja et kui oled vähemalt 23,5 aastane ja kehtiva B kat juhiloaga, saab koheselt taotleda täis A kategooria juhiluba ehk piirang mootorratta võimsusele puuduks? Seda ka siis varasema A1 kategooria puudumisel?

Teine küsimus, millist autokooli Tallinnas või Sauel soovitate? Enamusel on teooriaõpe e-kursusena ja ideeliselt on see mugav kuid huvitab just praktiline osa: olmetingimused, õpetajad ja nende suhtumine/kogemused, juhendamistiil? Päris esimest korda tsikli selga ei istu ja mingisugused oskused on, kuid muretsen just sõidueksami pärast.

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото
Сообщение
Открой клавиатуру

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.