Слова: Уезд: Категория:
Фирма: Город: Адрес:

Maanteeamet

Телефон:

+372 620 1200

Адрес:

Pärnu mnt. 463a, 10916, Tallinn, Harjumaa, Эстония

посмотри на карте

Е-mail:

info@mnt.ee

Домашняя страница:

http://www.mnt.ee

Liiklusregistri Haapsalu büroo
Tallinn mnt 70, Uuemõisa alevik, Ridala vald, Läänemaa

посмотри на карте

+372 473 1433
haapsalu@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Jõgeva büroo
Jaama 2, Jõgeva

посмотри на карте

+372 620 1200
jogeva@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Jõhvi büroo
Pargi tn 54, Jõhvi

посмотри на карте

+372 337 2680
johvi@mnt.ee
Вт-Пя 08:30 - 17:00
Су 08:30 - 14:30
» lisainfo
Liiklusregistri Kärdla büroo
Posti 4, Kärdla

посмотри на карте

+372 620 1200; +372 463 2033
kardla@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Kuressaare büroo
Marientali tee 27, Saaremaa

посмотри на карте

+372 620 1200; +372 452 1030
kuressaare@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Narva büroo
Tiimani tn 3B, Narva

посмотри на карте

+372 620 1200
narva@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Paide büroo
Ringtee tn 4, Paide

посмотри на карте

+372 620 1200
paied@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Pärnu büroo
Tallinna mnt 76, Pärnu

посмотри на карте

+372 620 1200; +372 447 7480
parnu@mnt.ee
Вт-Пя 08:30 - 17:00
Су 08:30 - 14:30
» lisainfo
Liiklusregistri Põlva büroo
Keldrikaela tee 2, Mammaste küla, Põlvamaa

посмотри на карте

+372 620 1200; +372 799 8590
polva@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Rakvere büroo
Narva tn 34, Rakvere

посмотри на карте

+372 620 1200
rakvere@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Rapla büroo
Savi tn 4, Rapla

посмотри на карте

+372 620 1200
rapla@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Saue büroo
Uusaru 5A, Saue

посмотри на карте

+372 620 1200
saue@mnt.ee
Вт-Пя 08:30 - 17:15
Су 09:00 - 14:45
» lisainfo
Liiklusregistri Tallinna büroo
Mäepealse tn 19, Tallinn

посмотри на карте

+372 620 1200; +372 620 1316
tallinn@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Tallinna büroo Lasnamäe esindus
Vikerlase 14, Tallinn

посмотри на карте

+372 620 1200
По-Пя 09:00 - 18:00
» lisainfo
Liiklusregistri Tartu büroo
Sepa 23, Tartu

посмотри на карте

+372 620 1200; +372 738 3850
tartu@mnt.ee
Вт-Пя 08:30 - 17:15
Су 09:00 - 14:45
» lisainfo
Liiklusregistri Valga büroo
Tartu 6, Valga

посмотри на карте

+372 620 1200
valga@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Viljandi büroo
Pargi tn 3a, Viljandi

посмотри на карте

+372 620 1200; +372 435 4685
viljandi@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo
Liiklusregistri Võru büroo
Räpina mnt 5a, Võru

посмотри на карте

+372 620 1200; +372 786 6855
voru@mnt.ee
По-Пя 08:45 - 17:00
» lisainfo